محل تبلیغات شما

شهید حاج قاسم سلیمانی : دعا کن تا سال دیگر در راه او پاره‌پاره‌شده باشم

پایگاه خبری ارم گلستان : سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در نامه‌ای به سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: دعا کن تا سال دیگر در راه او پاره پاره شده باشم.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از رفقای صمیمی سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده رشید سپاه قدس و از همرزمان قدیمی وی در لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بوده است.

در بخشی از نامه سردار حاج قاسم سلیمانی به سردار معروفی آمده است: دوست عزیزم همیشه در خدمت شما هستم، هر وقت شما فکر کنید نزدیک‌ترین دوستی که در خدمتتان خواهد بود، انشاالله من هستم.

در ادامه این نامه است: برادر عزیز سعی کن همیشه بوی معروفی آن زمان را بدهی و همه این احساس را بنمایند، برادرم به خانواده و بچه‌ها سلام برسان و مرا دعا من چون به شدت محتاجم، دعا کن سال دیگر در راه او پاره پاره شده باشم.

سردار معروفی از رفقای صمیمی سردار حاج قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و از هم‌رزمان قدیمی وی در لشکر ۴۱ ثارالله کرمان است.

حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از جمله کسانی است که سردار قاسم سلیمانی از او به عنوان جوان‌ترین فرمانده گردان در لشگر 41 ثارالله در دوران دفاع مقدس یاد می‌کرد.

فراخوان اهالی رسانه برای عضویت درانجمن روزنامه‌نگاران مسلمان استان گلستان

خبرنگار رسالت ، مدیر انجمن روزنامه نگاران مسلمان شعبه استان گلستان شد

خبرنگار شیراز نوین مدیر شعبه استان گلستان انجمن روزنامه نگاران مسلمان شد

سردار ,قاسم ,معروفی ,حاج ,سلیمانی ,فرمانده ,حاج قاسم ,قاسم سلیمانی ,دیگر در ,در راه ,فرمانده سپاه ,سپاه نینوا استان ,نینوا استان گلستان ,رفقای صمیمی سردار ,حسین معروفی فرمانده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها